دوشنبه 14 اسفند 1402  | English
10

ورود بسته‌ی آموزشی جدید (سریACT)به دوره‌ی مکالمه‌ی ویژه‌ی زبان انگلیسی کانون زبان ایران

ورود بسته‌ی آموزشی جدید (سریACT)به دوره‌ی مکالمه‌ی ویژه‌ی زبان انگلیسی کانون زبان ایران

به همت دفتر معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی کانون زبان ایران از ترم زمستان 1395 بسته‌ی آموزشی جدید (سری(ACT که بر اساس شیوه‌ی آموزشی ارتباط محور تهیه و تدوین شده است برای دورهی مکالمه مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این دوره مختص زبان آموزان بزرگسال (14 سال به بالا) با شرط برخورداری از دانش مقدماتی زبان انگلیسی در حد پایان سطح Basic2 برای ورود به اولین سطح طراحی شده است.

این کتاب‌ها که به ترتیب از ACT 1 به صورت متناوب وارد سامانه‌ی آموزشی می‌شود شامل ده سطح  و پنج مقطع آموزشی (مبتدی - پیش متوسطه - متوسطه - فوق متوسطه - پیشرفته) است.

همچنین دوره‌ی جدید مکالمه‌ی ویژه در مقطع پیشرفته به صورت کلاس‌های بحث آزاد ارایه خواهد شد و پس از پایان موفقیت‌آمیز هر مقطع به زبان‌آموزان گواهینامه‌ی پایان آن مقطع اعطا می‌شود.

گفتنی است، شیوه‌ی آموزش در این دوره به نحوی برنامه‌ریزی شده است که با تکیه بیشتر بر تقویت مهارت گفتاری، فرصت کافی را برای مشارکت فعال زبان آموزان جهت انجام فعالیت‌های متنوع انفرادی و گروهی در کلاس فراهم می‌آورد و ضمن توجه به سایر مهارت‌های زبانی با پرداختن به موضوعات جذاب و به روز زبان آموزان را به مباحثه  و گفتگو پیرامون  ابعاد مختلف تشویق و ترغیب می‌نماید. 

شایان ذکر است، این دوره برای افرادی که قبلا سابقه‌ی یادگیری زبان را داشته و پس از یک وقفه‌ی نسبتا طولانی مایلند دانش زبانی خود را مجددا به روز رسانی نمایند، فارغ التحصیلان دوره‌های عادی کانون زبان که تمایل دارند ارتباط خود را با زبان انگلیسی حفظ نموده و به ویژه از نظر مکالمه نیاز به تمرین و آموزش بیشتری دارند، افرادی که به دلیل ضرورت ارتباط مداوم یا مسافرت به کشورهای خارجی انگلیسی زبان علاقه‌مند به کسب و یا پیشبرد مهارت گفتاری به ویژه در مکالمات روزمره هستند و داوطلبان شرکت در امتحانات پیشرفته‌ی بین المللی که نیازمند ارتقای مهارت گفتاری خود می باشند مناسب است.

تعداد امتیازات: (13) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2449)
گروه خبر: سایر اخبار
کد خبر: 1768
  • ورود بسته‌ی آموزشی جدید (سریACT)به دوره‌ی مکالمه‌ی ویژه‌ی زبان انگلیسی کانون زبان ایران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# farzaneh ( 08:09 ق.ظ)
با سلام من دانش آموز سطح EL3 هستم. Listening & speaking ضعیفی دارم. شرکت تو این دوره برای من مناسبه؟
پاسخ
سلام
بله، اما این دوره ها بر دستور زبان، واژگان و نوشتن تاکید کمتری دارند. البته برخی زبان آموزان بسته به نیاز ممکن است این دوره ها را در کنار کلاس های ترمیک بگذرانند.
2
# همکار ( 09:30 ق.ظ)
با سلام وخسته نباشید
ممنون از این همه تلاش.میخواستم ببینم این دوره آخرین سطح دوره مکالمه ویژه یعنی بعداز Cc9هست یا دوره ای جدااز دوره های مکالمه .ممنون
پاسخ
سلام
این بسته آموزشی به تدریج جایگزین CCهای نه گانه فعلی خواهد شد. در واقع کتاب ACT1 برای CC1 و ... استفاده خواهد شد. البته دوره جدید 10 سطح خواهد داشت.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: