دوشنبه 03 اردیبهشت 1403  | English

سایر اخبار

 

02
با مشارکت کانون زبان ایران:</br>چهاردهمین کنفرانس بین المللی انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی ایران برگزار شد
چکیده: چهاردهمین کنفرانس بین المللی انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی ایران با مشارکت کانون زبان ایران در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، آیین افتتاحیه‌ی این کنفرانس با حضور دکتر بابک آل طه، دبیر هیات امنا و رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، دکتر علی‌اصغر رستمی ابوسعیدی، رییس دانشگاه پیام نو... ادامه »
24
برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی "بهترین کتابی که خوانده‌ام"
چکیده: روابط عمومی کانون زبان ایران در نظر دارد همزمان با آغاز هفته‌ی کتاب و کتابخوانی مسابقه‌ی "بهترین کتابی که خوانده‌ام" را برای کارکنان و مدرسان کانون زبان ایران در سراسر کشور برگزار نماید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این مسابقه محدودیت موضوعی برای شرکت کنندگان وجود ندارد و کارکنان و مدرسان کانون زبان می‌توانند با شر... ادامه »
17
تهیه آزمون‌ها و کوئیزهای جدید بخش نوجوانان برای سطحRace3
چکیده: معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی کانون زبان ایران در راستای ارتقا کیفیت آموزشی و نوسازی امتحانات نوجوانان برای سطح Race3 اقدام به تهیه نه سری آزمون پایان ترم و کوئیزهای 1 و2 نموده است. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این آزمون ها جهت اجرای آزمایشی به معاونت آموزشی و توسعه‌ی منابع انسانی ارسال شده است.
15
شماره‌ی پاییز فصلنامه‌ی Know-How منتشر شد
چکیده: شماره‌ی پاییز نشریه‌ی تخصصی Know-How که در معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی کانون زبان ایران ویژه‌ی مدرسان کانون زبان ایران در گروه‌های کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به زبان انگلیسی تهیه و به صورت الکترونیکی منتشر می­شود، هم اکنون در سامانه‌ی کارشناسان و مدرسان قابل دسترسی است. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این ش... ادامه »
11
برگزاری اولین دوره‌ی توجیهی معرفی بسته‌ی جدید دوره‌ی مکالمه‌ی ویژه  (سریACT)
چکیده: اولین دوره‌ی توجیهی معرفی بسته‌ی جدید و روش آموزشی دوره‌ی مکالمه‌ی ویژه‌ی زبان انگلیسی (سریACT) با حضور مدرسان این دوره در استان‌های تهران و قم در مرکز آموزشی شهرک قدس برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، قرار است این دوره‌ی توجیهی در استان های فارس، مازندران و البرز نیز توسط شهریار فصیح، مدیر بخش... ادامه »
11
برگزاری دوره‌ی آموزشی "بهداشت روان در محیط کار"
چکیده: دوره‌ی آموزشی "بهداشت روان در محیط کار" با حضور جمعی از مسئولان مراکز آموزشی استان تهران در ساختمان اداره‌ی مرکزی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران در این دوره که در مجموع 8 ساعت آموزشی در تاریخ های 28 مهر و 5 آبان ماه برگزار شد، مباحثی همچون تعاریف و مفاهیم ایمنی و بهداشت روان، اهمیت بهداشت روان در محیط کار، ابعاد بهداشت ... ادامه »
10
ورود بسته‌ی آموزشی جدید (سریACT)به دوره‌ی مکالمه‌ی ویژه‌ی زبان انگلیسی کانون زبان ایران
چکیده: به همت دفتر معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی کانون زبان ایران از ترم زمستان 1395 بسته‌ی آموزشی جدید (سری(ACT که بر اساس شیوه‌ی آموزشی ارتباط محور تهیه و تدوین شده است برای دورهی مکالمه مورد بهره برداری قرار می‌گیرد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این دوره مختص زبان آموزان بزرگسال (14 سال به بالا) با شرط برخورداری از دانش مقد... ادامه »
08
توسط زبان‌آموزان مرکز آموزشی اراک صورت گرفت:</br>تهیه‌ی روزنامه‌ی دیواری Learning English is Fun
چکیده: زبان آموزان سطح Jump up3 مرکز آموزشی اراک با همراهی عارفه نظام آبادی، مدرس مرکز، در راستای به اشتراک گذاشتن تجربیات و مهارت‌های کسب شده در طول تحصیل خود در مقطع کودکان اقدام به تهیه‌ی روزنامه‌ی دیواری با عنوان Learning English is Fun نموده‌اند. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، این اقدام به منظور یادگیری مفاهیم مختلف در زب... ادامه »
08
اعلام اسامی برندگان مسابقه‌ی "آرزویی برای سال تحصیلی جدید"
چکیده: اسامی برندگان مسابقه‌ی "آرزویی برای سال تحصیلی جدید" که همزمان با فرارسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید برای زبان آموزان کانون زبان ایران در سراسر کشور برگزار شده بود، اعلام شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، از بین آرزوهای ارسالی پس از بررسی‌های کارشناسی متن‌های مربوط به مرضیه اکبری فر، زبان آموز مرکز آموزشی وصال (تهران)،... ادامه »
03
چکیده: همایش دوره‌ای مدرسان مراکز آموزشی بابلسر و 18 دی استان مازندران با حضور جمعی از مسئولان، کارشناسان و مدرسان این مراکز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، روش‌های موثر در شیوه‌ی تدریس، تعامل بیشتر مدرسان با والدین و زبان آموزان، روش‌های ایجاد انگیزه در زبان‌آموزان، توجه به مدیریت زمان توسط مدرس و ... از مباحثی... ادامه »
صفحه 1 از 78اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین