دوشنبه 14 اسفند 1402  | English
24

برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی "بهترین کتابی که خوانده‌ام"

برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی "بهترین کتابی که خوانده‌ام"

روابط عمومی کانون زبان ایران در نظر دارد همزمان با آغاز هفته‌ی کتاب و کتابخوانی مسابقه‌ی "بهترین کتابی که خوانده‌ام" را برای کارکنان و مدرسان کانون زبان ایران در سراسر کشور برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این مسابقه محدودیت موضوعی برای شرکت کنندگان وجود ندارد و کارکنان و مدرسان کانون زبان می‌توانند با شرکت در این فعالیت فرهنگی خلاصه ای از بهترین کتابی که تا به حال خوانده اند را تا تاریخ 13 آذرماه به ایمیل روابط عمومی کانون زبان ایران به آدرس ilipr@chmail.ir ارسال نمایند.

گفتنی است، ضروری است علاقه مندان به شرکت در این مسابقه، نام و نام خانوادگی، شماره‌ی پرسنلی یا شماره‌ی کارت (برای کارکنان)، شماره‌ی شناسه (برای مدرسان) و نام مرکز آموزشی خود را همراه با عنوان کتاب، نام نویسنده یا مترجم و خلاصه‌ی آن ارسال نمایند.

شایان ذکر است، پس از بررسی‌های کارشناسی به نفراتی که بهترین خلاصه‌ها را ارسال کرده باشند به قید قرعه جوایزی اهدا می گردد.

تعداد امتیازات: (11) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1610)
گروه خبر: سایر اخبار
کد خبر: 1778
  • برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی "بهترین کتابی که خوانده‌ام"

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# گلستانی ( 03:06 ب.ظ)
سلام
مسابقه خیلی خوبی چقدرخوب میشد چکیده کتاب ها روروی سایت میگذاشتیدتاهمه از مطالبش استفاده میکردند.
2
# رئیسیان ( 11:36 ب.ظ)
سلام و خسته نباشید.کار بسیار جالبی است و اینکه هر یک از مدرسین کانون هر ماه کتاب داستانی(فارسی و غیره) را که خوانده اند به انگلیسی خلاصه-ترجمه کرده(حداکثر 3 صفحه) و در اختیار سایت قرار دهند تا دیگر مدرسین و زبان آموزان با خواندن آنها و نحوه ترجمه بیشتر آشنا شوند و در عین حال با توجه به وقت کمی که گریبانگیر همه است کتابی را هر چند به صورت خلاصه خوانده باشیم.موفق باشید.
3
# مدرس کانون ( 08:47 ب.ظ)
سلام. آیا خلاصه ها باید به زبان فارسی باشند یا انگلیسی و آلمانی و...؟

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: